Raspored utakmica liga za 12.-18.4.2021. – kola 18 i 19

Rezultati: super liga muškarcisuper liga ženeprva liga muškarciprva liga žene

 

Супер лига Србије за мушкарце

Партизан Железничар 14.4.2021., среда, 13.30 СЦ Пинки, Земун Батерфлај, Р40 сиви, зелени, тегет
Темерин Фероцооп Црвена звезда 14.4.2021., среда, 20.00 Спортска хала, Темерин GEWO Ultra SLP 40+ тегет, светло-плави
Раднички Банат 10.4.2021., субота,  17.00 Спенс, Нови Сад Double fish*** црно-црвена, црно-зелена
Пожаревац ТСЦ 16.4.2021, петак, 17.00 Топличина бб, Пожаревац Нитаку премиум црно-црвени, црно-плави, тегет
Ада Спартак Инфостуд 16.4.2021., петак, 17.00 Лењинова 17, Ада Tibhar црвени, тамно плави
Таурунум Стенес 14.4.2021., среда, 18.00 Слодес, Борска 92ф, Београд DHS D40+ црни, црвени
Железничар Раднички 15.4.2021. четвртак, 17.00 Бранка Миљковића 1, Ниш DHS40+ svetlo-plavi, teget, plavi
Банат Темерин Фероцооп 17.4.2021. субота, 18.00 Хала Медисон, Зрењанин GEWO Ultra SLP 40+ плаво-црни, црни
Црвена звезда Партизан 12.4.2021. понедељак, 17.00 Стадион ЦЗ, улаз “Запад” Gewo ultra slp 40+ *** црни, црвени
ТСЦ Таурунум 17.4.2021. субота, 17.00 Јадранска 5, Б. Топола GEWO Selekt Pro 40+ црвени, плави
Стенес Ада 17.4.2021. субота, 18.00 Хала Медисон, Зрењанин GEWO Ultra SLP 40+ црвени, црни
Спартак Инфостуд Пожаревац 18.4.2021., недеља, 18.00 Сеп Ференца 3, Суботица GEWO selekt pro 40+ *** зелено-црни, црно-зелени

 

Супер лига Србије за жене

Панонија Нови Сад 15.4.2021, четвртак, 17.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ светло-плави, тегет, сиви
ТСЦ Домбош четвртак, 15.4.2021., 18.00 Јадранска 5, Б. Топола GEWO Selekt Pro 40+ наранџасти, сиви
Чока Панонија 16.4.2021. петак, 18.00 Потиска 20, Чока GEWO selekt pro 40+ *** розе, црни
Јосип Колумбо Нови Сад 14.4.2021., среда, 17.00 Бранка Миљковића1, Ниш ДХС светло-плави, тегет, сиви
Флип Униреа 15.4.2021., четвртак, 17.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ црни, љубичасти
Сента Црвена звезда 16.4.2021., петак, 17.00 Бошка Југовића 27, Сента JOOLA  FLASH 40+ црвени, црни
Вршац НС 2011 15.4.2021., четвртак, 18.00 Феликса Милекера 28, Вршац GEWO Ultra SLP 40+ розе, црни
Јосип Колумбо ТСЦ 17.4.2021., субота, 16.00 Бранка Миљковића1, Ниш ДХС тегет, светло-плави
Нови Сад Чока 17.4.2021. субота, 17.00 Спенс, Нови Сад GEWO Select Pro 40+ *** бордо, пинк, зелени, сиви
Панонија Домбош 17.4.2021. субота, 11.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ наранџасти, сиви
Униреа Вршац 17.4.2021. субота, 17.00 OШ Уздин GEWO Ultra SLP 40+ црвени, плави
НС 2011 Сента 18.4.2021. недеља, 11.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ црно-плави, црно-зелени, црно-црвени
Црвена звезда Флип 17.4.2021. недеља, 10.00 Стадион ЦЗ, улаз “Запад” Gewo ultra slp 40+ *** розе, црни

 

Прва лига Србије за мушкарце

Бачка Паланка Панонија 15.4.2021., четвртак, 19.00 СРЦ “Тиквара” GEWO Select Pro 40+ *** црвени, црни
Примар цо Медијана 15.4.2021., четвртак, 17.00 СРЦ “11. април”, Нови Београд GEWO ultra SLP 40+ црвени, тегет
Челарево Војводина 15.4.2021., четвртак, 19.00 Здравка Челара 20 GEWO Select Pro 40+ *** црвени, црни
Галадска Топ спин 3. април, субота, 10.00 ОШ “6. октобар”, Доситејева 53 GEWO Select Pro 40+ *** црни, тегет, сиви
x Кањижа 14.4.2021., среда, 17.00 0 0 црни, црвени, светло плави
Чукарички Панчево 14.5.2021., среда, 17.00 Стадион ЦЗ, улаз “Запад” Gewo ultra slp 40 плави, црвени, зелени
Панонија Челарево 17.4.2021., субота, 11.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ црни, црвени, плави
Војводина Примар цо 17.4.2021., субота, 13.00 СТСУ “Академија”, Подунавска бб DHS D40+ сиви, плави
Медијана Бачка Паланка 17.4.2021., субота, 11.30 Бранка Миљковића 1, Ниш DHS D40+ црвени, плави
Топ спин Чукарички 17.4.2021., субота, 11.00 Дом културе Врање, Партизанска 17 Jolla flash црвени, сиви
Панчево x 18.4.2021., недеља, 17.00 Цара Лазара 19, Панчево Тибхар 0
Кањижа Галадска 3. април, субота, 18.00 Шандора Петефија 44, Кањижа JOOLA Prиме *** 40+ жути, плави

Прва лига Србије за жене

Рапид Панонка 15.4.2021., четвртак, 18.00 ОШ “2. октобар, Николинци GEWO Select Pro 40+ *** розе, црни
Спарк Војводина 2011 15.4.2021., четвртак, 18.00 Слодес, Борска 92ф, Београд DHS D40+ розе, црни
Обилић Алева Стони 16.4.2021., петак, 17.00 Шандора Петефија 44, Кањижа JOOLA Pриме *** 40+ бордо, црвена
Панчево Чарнојевић 15.4.2021., четвртак, 18.00 Цара Лазара 19, Панчево Тибхар зелено-црни, црвено-плави
Барајево Славија 96 16.4.2021., петак, 18.00 Дом културе Бождаревац Тибхар плави, сиво-црвени
Пан-копча Змајево 15.4.2021., четвртак, 16.30 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ сиви, црни, зелени
Панонка Обилић Алева 18.4.2021., недеља, 11.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ црвено-плави, плаво-црвени
Стони Спарк 18.4.2021., недеља, 13.00 Бранка Миљковића 1, Ниш JOOLA Pриме *** 40+ црвени, тегет
Војводина 2011 Рапид 17.4.2021., субота, 11.00 Спенс, Нови Сад GEWO Ultra SLP 40+ светло плави, наранџасти
Чарнојевић Пан-копча 17.4.2021., субота, 18.00 ОШ “Глигорије Попов”, Руско Село GEWO Select Pro 40+ *** розе, црни
Змајево Барајево 17.4.2021., субота, 17.00 Стонотениски дом, Змајево gewo select pro 40+*** зелени, црвени, плави
Славија 96 Панчево 15.4.2021., четвртак, 17.00 Гимназија “Михајло Пупин”, Ковачица GEWO select pro 40+*** љубичасти, црвени