Распоред утакмица лига, 20.2.-26.2.2023.
Супер лига за мушкарце
Партизан | Медијана | 4–2 | СЦ “Мастер”, Цветна 4 | пренос |
Банат | Спартак Инфостуд | недеља, 18.00 | Хала спортова, Зрењанин | пренос |
ТСЦ | Црвена звезда | субота, 17.00 | Јадранска 5, Бачка Топола | пренос |
Железничар | Темерин Ferocoop | 22.2.2023., среда, 17.00 | Стонотениски дом | пренос |
Пожаревац | Стенес | недеља, 17.00 | Топличина бб, Пожаревац | пренос |
Бачка Паланка | Раднички Беочин | субота, 17.00 | СРЦ “Тиквара” | пренос |
Спартак-Инфостуд – Медијана, среда 22.02.2023. у 11.00
Банат – Медијана, среда 22.02.2023. у 17.00
Супер лига за жене
Обилић Алева | Флип | недеља, 10.30 | Гимназија “Доситеј Обрадовић” | пренос |
Сента | Јосип Колумбо | субота, 17.00 | сала СТК “Сента” | пренос |
Домбош | Нови Сад | субота, 17.00 | Братства 61, Фекетић | пренос |
НС 2011 | Стони | субота, 18.00 | Спенс | пренос |
Црвена звезда | Чока | субота, 19.00 | Стадион ФК | пренос |
Униреа | ТСЦ | субота, 14.00 | Уздин | пренос |
Прва лига за мушкарце
Галадска | Чукарички | субота, 11.00 | СЦ “Језеро”, Кикинда | |
Кањижа | Детелинара 2015 МГ | субота, 19.00 | Петефи Шандора 44 | |
Палилула | Војводина | 23.2.2023., четвртак, 17.00 | Стонотениски дом, Бранка Миљковића 1, Ниш | |
Челарево | Раднички MMXVII | недеља, 18.00 | Здравка Челара 20, Челарево | |
Милениум | Примар цо | субота, 14.00 | Феликса Милекера 28 | |
Таурунум | Ада | недеља, 12.00 | СЦ “Слодес”, Борска 92ф |
Прва лига за жене
Тиквара | Панонија | субота, 14.00 | УЗСР “Тиквара” | |
Панчево | Славија 96 | субота, 15.00 | Цара Лазара 19 | |
Спарк | Хајдук Вељко | недеља, 16.00 | СЦ “Слодес”, Борска 92ф | |
Змајево | Вршац | субота, 12.00 | Стонотениски дом Змајево |
Распоред утакица у другом делу такмичења у супер и првим лигама је у прилогу:
Распоред није коначан јер постоји неколико захтева гостујућих екипа за измену термина. Коначан распоред ће бити утврђен до 15. јануара.
Други део такмичења се игра у групама А и Б једнокружно, свако са сваким.
Након завршеног другог дела такмичења по 4 првопласиране екипе из група А и Б играју за првака Србије по “нокаут” систему (на испадање).
Пета и шеста екипа из сваке групе играју за опстанак у лиги.