Распоред утакмица 20. кола супер и првих лига Србије,
11.4.-17.4.2022.
11.4.-17.4.2022. – 20. коло
Супер лига за мушкарце
Темерин Ferocoop | Црвена звезда | среда 20.30 13.4.2022. |
Спортска хала, Темерин | GEWO Ultra SLP 40+ | црни, тегет |
Партизан | Раднички Беочин | 2-4 | |||
Банат | Пожаревац | недеља, 18.00 17.4.2022. |
Хала Медисон, Зрењанин | GEWO Ultra SLP 40+ | црни, црвени |
Спартак Инфостуд | Ада | четвртак 17.00 14.4.2022. |
Сеп Ференца 3, Суботица | GEWO“ SLP*** | плави |
Железничар | Медијана | четвртак, 17.00 14.4.2022. |
Бранка Миљковића 1, Ниш | DHS40+ | црно-црвени, црно-плави, тегет |
Стенес | Војводина | недеља, 18.00 17.4.2022. |
Хала Медисон, Зрењанин | GEWO Ultra SLP 40+ | црвени, црни |
- коло Црвена звезда – Раднички Беочин, 4. април 2022., 17.00
Супер лига за жене
Јосип Колумбо | ТСЦ | петак 13.00 15.4.2022. |
Бранка Миљковића 1, Ниш | ДХС | плави, црни |
Домбош | Чока | уторак 18.00 12.4.2022. |
Чока | GEWO Ultra SLP 40+ | црвени, плави |
Нови Сад | Флип | четвртак, 15.00 14.4.2022. | Спенс, Нови Сад | Gewo Ultra SLP *** | плави |
Панонија | Црвена звезда | недеља, 11.00 17.4.2022. |
Спенс, Нови Сад | GEWO Selekt Pro 40+ | црвени, тегет |
Спарк | НС 2011 | недеља, 17.00 17.4.2022. |
Слодес, Борска 92ф, Београд | GEWO Select Pro 40+ *** | црвени, црни, розе |
Сента | Стони | субота, 11.00 9.4.2022. |
Бошка Југовића 27, Сента | JOOLA FLASH 40+ | црно-плави, црно-зелени, црно-црвени |
Прва лига за мушкарце
Детелинара МГ 2015 | Таурунум | субота, 17.00 16.4.2022. |
Спенс, Нови Сад | Double fish*** | црвено-црни |
Примар цо | Бачка Паланка | субота, 13.00 16.4.2022. |
СРЦ “11. април”, Нови Београд | GEWO ultra SLP 40+ | плави |
ТСЦ | Кањижа | субота, 17.00 16.4.2022. |
Јадранска 5, Б. Топола | GEWO Selekt Pro 40+ | тегет, светло-плави |
Чукарички | Челарево | недеља, 10.00 17.4.2022. |
Стадион ЦЗ, улаз “Запад” | GEWO Select Pro 40+ *** | црвени, сиви |
Палилула | Панчево | четвртак, 17.00 14.4.2022. |
Бранка Миљковића 1, Ниш | TSP cp40+ | сиви-оранж |
Галадска | Панонија | субота, 17.00 16.4.2022. |
ОШ “6. октобар”, Доситејева 53 | GEWO Select Pro 40+ *** | црвени |
Прва лига за жене
Борац | Униреа | субота, 19.00 16.4.2022. |
Драгачевска 6, Дом слепих | GEWO Select Pro 40+ *** | црно-зелени |
Обилић Алева | Рапид | субота, 13.00 16.4.2022. |
Гимназија “Доситеј Обрадовић” | JOOLA Flash *** | црвено-плави, плаво-црвени |
Хајдук Вељко | Вршац | недеља, 12.00 16.4.2022. |
Техничка школа, Неготин | GEWO Select Pro 40+ *** | плави, црно-зелени |
Лужница | Славија 96 | субота, 16.00 16.4.2022. |
OШ “Деспот Стефан Лазаревић” | GEWO Select Pro 40+ *** | плави |
Војводина 2011 | Чарнојевић | недеља, 11.00 17.4.2022. |
Спенс, Нови Сад | Double fish*** | плави |
Тиквара | Змајево | субота, 14.00 16.4.2022. |
УСР “Тиквара” | GEWO select PRO 40+ | љубичасти, розе, црвени |