STAK i Slavija 96 osvojili titule na ekipnom prvenstvu Srbije za kadete i kadetkinje

Ekipno prvenstvo Srbije za kadete i kadetkinje održano je u nedelju 14. januara 2024. godine u sali sportskog centra u Požarevcu.

Titulu u konkurenciji kadeta osvojila je ekipa Stonoteniske akademije Kocić iz Beograda, dok je u kategoriji kadetkinja najbolja bila ekipa Slavije 96 iz Kovačice.

Srebrne medalje su u obe konkurencije pripale ekipi Novog Sada. Kod kadeta treće mesto osvojile su ekipe Spartaka iz Subotice i ekipa Selenče, dok su kod kadetkinja treće mesto zauzele ekipe Rapida iz Nikolinaca i ekipa Ugrinovaca.

Detaljni rezultati biće uskoro dostupni.

Žreb

Prijavljene ekipe:

Kadeti (10) : Selenča, Stak, Spartak Inspira, Požega, Požarevac, Novi Sad, Dubočica, Belo Polje, Ping Pong, Rudar Krepoljin

Kadetkinje (5) : Rapid, Slavija 96, Hajduk Veljko, Ugrinovci, Novi Sad

Prijave za takmičenje se dostavljaju na e-mail: takmicenja@stss.rs, najkasnije do utorka 09.01.2024.